Login to your account

Username
Password
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email
Facebook  Twitter  G+  SOL  Moodle

Jízda zručnosti 2012

Jizda zrucnost 2012

Ve Světlé nad Sázavou se konala již podvanácté tradiční soutěž v jízdě zručnosti, která je určena studentům a učňům zemědělských škol a učilišť z celé republiky. Letos se zúčastnilo 37 žáků z dvanácti škol.

Celkovým vítězem se stal Pavel Novák.

Soutěž probíhala v rámci výstavy zemědělské techniky, kterou každoročně pořádá naše škola na pracovišti ve Světlé nad Sázavou. Návštěvníci si mohli prohlédnout celý areál pracoviště, nahlédnout do dílen a zhlédnout desítky vystavených traktorů, kombajnů a dalších, nejen zemědělských, strojů.

V národním kole jízdy zručnosti, konaném 15. září 2012 v Hradci Králové, zvítězil žák oboru Opravář zemědělských strojů ze Světlé nad Sázavou Ondřej Šíma

Zpráva o akci

Výsledková listina

 

Škola Příjmení a Jméno Jízda zručnosti výsledný čas Pořadí Trestné body
Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola Novák Pavel 03:32 1 0
Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola Šíma Ondřej 04:48 2 12
Střední škola Kamenice nad Lipou Kanov Michal 05:25 3 12
Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola Dušek Filip 05:55 4 18
Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola Peca Tomáš 06:22 5 18
Střední škola Kamenice nad Lipou Pechek Jan 06:55 6 18
SOUz Chvaletice Ďoubal Radek 07:59 7 30
VOŠ a SŠ veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč Brychta Tomáš 08:34 8 24
Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola Kaman Jan 08:34 8 30
SŠŘ a Služeb Velké Meziříčí Kudiovský Pavel 08:50 10 30
Střední škola řemesel Třebíč Kovář Antonín 08:51 11 30
SOUz Chvaletice Beneš Jaroslav 09:14 12 36
Střední škola Kamenice nad Lipou Tichý Jan 09:49 13 30
Střední škola řemesel Třebíč Petrů Ondřej 10:03 14 36
VOŠ a SOŠ Bystřice nad Pernštejnem Lidmila Josef 10:09 15 30
SŠŘ a Služeb Velké Meziříčí Marek Petr 10:15 16 42
Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov Mohelský Erik 10:47 17 36
SOUz Chvaletice Sláma Aleš 11:11 18 48
VOŠ a SOŠ Bystřice nad Pernštejnem Růžička Lukáš 11:25 19 36
VOŠ a SOŠ Bystřice nad Pernštejnem Jurka Milan 11:38 20 48
VOŠ a SZŠ Tábor Michalec Vojtěch 11:54 21 36
Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov Němec Marek 12:50 22 54
VOŠ a SŠ veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč Pavlíček Vojtěch 13:42 23 54
Střední odborné učiliště Hubálov Tulach Martin 15:03 24 60
Střední odborné učiliště Hubálov Zima David 15:07 25 48
SOŠ a SOU Vlašim Šuplík Roman 15:42 26 66
SOUO Králíky Vágner Jan 15:42 26 66
VOŠ a SŠ veterinární, zemědělská a zdravotnická Třebíč Necid Václav 16:54 28 72
Střední škola řemesel Třebíč Trnka Karel 18:59 29 66
Střední odborné učiliště Hubálov Taneček Michal 19:34 30 84
VOŠ a SZŠ Tábor Čítek Jan 19:40 31 90
SOŠ a SOU Vlašim Dudek Adam 20:41 32 96
SOŠ a SOU Vlašim Procházka Pavel 22:58 33 96
SOUO Králíky Filek Jaroslav 23:39 34 96
Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola Tvrdík Vojtěch 27:14 35 144
Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov Rada Karel 25:34 DISKV. 102
VOŠ a SZŠ Tábor Mikulanda Daniel 22:00 DISKV. 72


 

 

1 cech obkladacu logo casopis 4 6