Login to your account

Username
Password
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email
YouTube    Facebook

Soutěž - Instalatér 2011

Republikové finále

Ve dnech 23. a 24. listopadu 2011 proběhlo v Praze v rámci mezinárodního veletrhu AQUA-THERM celorepublikové finále Soutěže odborných dovedností oboru instalatér, pořádané Cechem instalatérů ČR. O celkové prvenství se utkalo šest vítězů regionálních kol. Naše družstvo ve složení Petr Žák (2. ročník) a Ladislav Peterka (3. ročník) obsadilo skvělé první místo.

Naši žáci se tak po loňském bronzu opět radují z vítězství.

Blahopřejme!

Fotogalerie


Regionální kolo

Ve dnech 20. a 21. října 2011 proběhlo v rámci výstavy Hobby v Českých Budějovicích regionální kolo Soutěže odborných dovedností oboru instalatér, pořádané Cechem instalatérů ČR. Ze 7 družstev bylo nejúspěšnější družstvo ČZA v Humpolci ve složení Petr Žák (2. ročník) a Ladislav Peterka (3. ročník).

Tímto vítězstvím si zajistili postup do celostátního kola soutěže, které proběhne v listopadu v Praze v rámci výstavy AQUA-THERM.

Přejeme hodně úspěchů!

Fotogalerie

 

 

 

1 cech obkladacu logo casopis 4 6
logoagroportal agrojournal