Login to your account

Username
Password
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email
YouTube    Facebook

Články

Mistrovství mechaniků 2017

 

corahb-17Robin Šimek a Tomáš Křikava

vítězi 5. ročníku MM 2017 V sobotu 9. září uspořádala firma CoraHB na letišti v Havlíčkově Brodě páté jubilejní klání automechaniků o pohár mistra mechanika. I tentokrát změřili své síly učni odborných škol  se zkušenými pardy z oboru, takže o zajímavou podívanou nouze nebyla.

Naše škola přivezla 3 dvoučlenná družstva: Robina Šimka a Tomáše Křikavu, Václava Miřátského a Zdeňka Zíku, Romana Daňka a Petra Přibyla. Všichni si poměřili své síly v pěti soutěžích, které byly zaměřené na um, rychlost a onen pověstný fortel, který každý mechanik musí mít, aby překonával každodenní dobrodružství skrývající se v opravovaném voze. 

Vítězi letošního Mistrovství mechaniků se stali naši žáci Robin Šimek a Tomáš Křikava.

Gratulujeme vítězům a děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy.

 

 

 

 

1 cech obkladacu logo casopis 4 6
logoagroportal agrojournal