Login to your account

Username
Password
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email
YouTube    Facebook

Články

Hill's Pet Nutrition

 

hills


Hill's Pet Nutrition

odborná exkurze Zvídaví studenti České zemědělské akademie v Humpolci, kteří studují obor Kynologie, spolu s učiteli výcviku psů vyrazili na odbornou exkurzi na Moravu. Tentokrát do výrobního závodu psích granulí.

„Hill's - vědecky vyvinutá strava přizpůsobená věku, velikosti a citlivosti vašeho mazlíčka“. I tuto větu můžete najít na stránkách firmy Hill's, která se zabývá výrobou granulovaného krmiva pro psy a kočky. V České republice se tato značka přímo vyrábí, a to v Hustopečích u Břeclavi. Protože jsme chtěli vědět, zda je věta z úvodu pravdivá, zajeli jsme se tam osobně podívat. A stálo to za to!

Hned u vjezdu nás zastavila ochranná služba, takže je jasné, že jen tak se do závodu nikdo nedostane. Důvod je jasný – firma si chrání své receptury, které má patentované, a pro udržení vysoké kvality krmiva dodržuje i přísné hygienické předpisy! Na recepci na nás čekal pán, který nás zavedl do přednáškové místnosti, kde jsme si mohli vyslechnout úvodní slova – kdy byl závod v Hustopečích postaven a zprovozněn, co všechno firma vyrábí a jak vlastně výroba probíhá. Po úvodu nás pracovníci závodu vzali do “převlékárny”, kde každý dostal bílý plášť a pokrývku hlavy. Pak už jsme se mohli vydat na samotnou prohlídku. Mile nás překvapila čistota a pořádek. I v průběhu prohlídky jsme měli hodně dotazů, které nám náš průvodce zodpovídal. Mnozí z nás toto krmivo nejenom znají, ale i využívají pro krmení svých “mazlíčků”. A tak je dobře, že můžeme vědět, v jakých podmínkách a jak se toto krmivo vyrábí. Rozhodně jsme nebyli zklamaní!

Za nás žáky i za učitele děkujeme firmě Hill's za umožnění prohlídky a skvělý doprovod.

Studenti oboru Chovatelství – Kynologie.

 

Fotogalerie

 

 

 

 

 

1 cech obkladacu logo casopis 4 6
logoagroportal agrojournal