Login to your account

Username
Password
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email
YouTube    Facebook

Články

SOD "Učeň instalatér 2015"

 

ucen-instal-15


   Instalatéři opět zabodovali
Jakub Křikava a Dominik Venc, žáci třetího ročníku oboru Instalatér, svou úspěšnou reprezentací v soutěži odborných dovedností SOD „UČEŇ INSTALATÉR 2015" potvrdili skvělou přípravu, které se žákům instalatérského oboru na naší škole tradičně dostává. Jakub krajské kolo soutěže vyhrál, Dominik se umístil pátý. To, že nelze mluvit o náhodě dokazuje nejen série úspěchů našich instalatérů za posledních 10 let, ale například i zajímavost, že mistři republiky Marek Matoušek a Jakub Kroupa postoupili možnost zúčastnit se této prestižní soutěže svým dalším spolužákům Jakubovi Křikavovi a Dominikovi Vencovi.

Zvláštní poděkování patří i mistrovi odborného výcviku Miloslavu Žatečkovi a učiteli odborných předmětů Pavlu Dománkovi za jejich dlouholetou práci, která, jak vidět, přináší výsledky.

Soutěž odborných dovedností SOD „UČEŇ INSTALATÉR 2015″ je tradičně pořádána Cechem topenářů a instalatérů ČR, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a Střední školou polytechnickou, Brno, Jílová 36g. Tato soutěž je rovněž zařazena do Přehlídky České ručičky 2015.

Krajské kolo XVIII. ročníku této soutěže proběhlo 3. března v Humpolci.


Jakubovi přejeme v republikovém finále hodně úspěchů!

 

Fotogalerie 

 

Ve dnech 22. -  25. dubna proběhlo v Brně republikové finále soutěže odborných dovedností SOD „UČEŇ INSTALATÉR 2015", do kterého se za Kraj Vysočina kvalifikovali Jakub Křikava (ČZA v Humpolci) a Jiří Diviš (Střední škola stavební Třebíč).

V silné konkurenci se zástupci našeho kraje neztratili a umístili se v polovině startovního pole - Jiří Diviš na 13. místě a Jakub Křikava na 17. místě.

 

Výsledková listina

 

 

 

 

 


 

 

1 cech obkladacu logo casopis 4 6
logoagroportal agrojournal