Login to your account

Username
Password
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email
YouTube    Facebook

Články

Návštěva ministra zemědělství

 

ministr


Fotky z návštěvy pana ministra zemědělství

Mariana Jurečky 

Dne 25. dubna 2014 navštívil Českou zemědělskou akademii v Humpolci ministr zemědělství Marián Jurečka. Návštěva školy byla naplánovaná v rámci pracovní cesty pana ministra po Vysočině. Během svého programu navštívil Mlékárnu v Polné, Krajský úřad Vysočina, Pivovar Jihlava, a.s, naši školu, Školní statek Humpolec a FADOM s.r.o. Dolní Město.

Pan ministr byl ředitelem školy Mgr. Otakarem Březinou seznámen s organizací a činností naší školy, a poté v následující diskusi se žáky a zaměstnanci školy byla probírána témata týkajících se problematiky zaměstnanosti v zemědělství, dotačních programů a dalších oblastí, týkající se zemědělské a na ni navazující zpracovatelské výroby. Pan ministr se živě zajímal o to, jaké důvody vedou žáky k zájmu o zemědělství, zda jsou spokojeni s výběrem svého studia a vysvětlil možnosti jejich uplatnění v zemědělské prvovýrobě kterou vidí příznivě, z důvodu generační obměny.

Poté navštívil i Školní statek Humpolec, kde si prohlédl nově postavený kravín a ocenil velmi dobré podmínky pro praxi žáků naší školy. Škoda, že nebylo více času na diskuzi pana ministra s žáky školy. Ale i tak to byla významná událost jak pro studenty školy, tak i pro naši školu a školní statek.

 

Fotogalerie

 

 

 

 

1 cech obkladacu logo casopis 4 6
logoagroportal agrojournal