Login to your account

Username
Password
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email
YouTube    Facebook
 • Vítejte na našich stránkách

  Naleznete zde veškeré informace o možnostech studia na naší škole. Na škole probíhá i spousta mimoškolních aktivit, prohlédněte si naši nabídku.

 • AGROPODNIKÁNÍ

  Studujte moderní a žádané obory, perspektivní do budoucnosti. Stále více populární studijní obory, uzpůsobené nejnovějším trendům.

 • CHOV KONÍ A JEZDECTVÍ KYNOLOGIE

  Studium i budoucí povolání může být zároveň i Vašim koníčkem. Při volbě povolání volte nejen hlavou, ale i srdcem.

 • STAVEBNÍ OBORY

  Široká nabídka stavebních oborů. Získejte u nás kvalitní vzdělání, které Vám otevírá nové možnosti do života.

 • AUTOOPRAVÁRENSKÉ OBORY

  Široká nabídka autoopravárenských oborů. Získejte u nás kvalitní vzdělání, které Vám otevírá nové možnosti do života.

 • UBYTOVÁNÍ

  Pro studenty zajišťujeme ubytování ve vlastních domovech mládeže.

 • STRAVOVÁNÍ

  Pro studenty zajišťujeme stravování ve vlastní školní jídelně.

Projekty

pen

 

Česká zemědělská akademie je zapojena do celé řady projektů.

 

Číst více...

Úspěchy studentů

uspechy

 

Významné úspěchy našich studentů.

 

 

Číst více...

Kraje pro bezpečný internet

 

kpbi naty


Natálie Kolářová

převzala cenu za druhé místo Za účasti ministryně školství, mládeže a sportu Kateřiny Valachové a hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka si dnes ocenění v soutěžích k problematice elektronické bezpečnosti převzali diplomy i svá ocenění. „V soutěžním kvízu projektu Kraje pro bezpečný internet jsme ocenili Davida Kváše z Gymnázia, Střední odborné školy a Vyšší odborné školy Ledeč nad Sázavou. Kvíz PLUS zvládl nejlépe Patrik Růžek ze Střední průmyslové školy a středního odborného učiliště Pelhřimov a hodnotné ceny si ode dneška užívají také vítězové kreativní soutěže ICT nás neděsí aneb bezpečně v kyberprostoru,“ informoval hejtman Jiří Běhounek.

Žáci a studenti se mohli zapojit do soutěžního kvízu a ti zvídavější si mohli vyzkoušet Kvíz PLUS – oba realizované v rámci projektu Kraje pro bezpečný internet. Své znalosti prokázali David Kváš z Gymnázia, Střední odborné školy a Vyšší odborné školy Ledeč nad Sázavou, Natálie Kolářová z České zemědělské akademie v Humpolci a Vojtěch Jirák ze Základní školy Třešť. Získali xbox, tablet nebo mobilní telefon od společnosti Microsoft. Nové mobily mají ode dneška také tři nejlepší soutěžící Kvízu PLUS. Vítěz krajského kola Kvízu PLUS Patrik Růžek navíc postupuje do celorepublikového finále, které se uskuteční 7. února na Krajském úřadě Středočeského kraje. „Do znalostního kvízu se v celém Česku zapojilo téměř 30 tisíc žáků studentů. V Kraji Vysočina to bylo téměř 4 tisíce zúčastněných,“ sdělila Lucie Časarová z odboru informatiky Krajského úřadu Kraje Vysočina, která má soutěže k elektronické bezpečnosti na starosti.

Zdroj: www.kr-vysocina.cz

Fotogalerie

 

 

 

 

 

1 cech obkladacu logo casopis 4 6
logoagroportal agrojournal