Login to your account

Username
Password
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email
YouTube    Facebook
 • Vítejte na našich stránkách

  Naleznete zde veškeré informace o možnostech studia na naší škole. Na škole probíhá i spousta mimoškolních aktivit, prohlédněte si naši nabídku.

 • AGROPODNIKÁNÍ

  Studujte moderní a žádané obory, perspektivní do budoucnosti. Stále více populární studijní obory, uzpůsobené nejnovějším trendům.

 • CHOV KONÍ A JEZDECTVÍ KYNOLOGIE

  Studium i budoucí povolání může být zároveň i Vašim koníčkem. Při volbě povolání volte nejen hlavou, ale i srdcem.

 • STAVEBNÍ OBORY

  Široká nabídka stavebních oborů. Získejte u nás kvalitní vzdělání, které Vám otevírá nové možnosti do života.

 • AUTOOPRAVÁRENSKÉ OBORY

  Široká nabídka autoopravárenských oborů. Získejte u nás kvalitní vzdělání, které Vám otevírá nové možnosti do života.

 • UBYTOVÁNÍ

  Pro studenty zajišťujeme ubytování ve vlastních domovech mládeže.

 • STRAVOVÁNÍ

  Pro studenty zajišťujeme stravování ve vlastní školní jídelně.

Projekty

pen

 

Česká zemědělská akademie je zapojena do celé řady projektů.

 

Číst více...

Úspěchy studentů

uspechy

 

Významné úspěchy našich studentů.

 

 

Číst více...

Návštěva ministryně školství

 

ministryne


Kateřina Valachová

na návštěvě školního statku Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová v rámci svého pracovního programu na Vysočině navštívila několik školských zařízení – Základní a mateřskou školu v Košeticích, Školní statek Humpolci a Základní školu Na Pražské v Pelhřimově. Každá z institucí ústy svých ředitelů využila návštěvy ministryně ke sdílení problémů, které je v poslední době tíží, školy prezentovaly výsledky své celoroční, především pak tělovýchovné, aktivity.

Školní statek Humpolec je jediným a krajem zřizovaným specializovaným pracovištěm výuky/praxe zemědělských oborů. Patří k vlajkové lodi krajského zemědělského vzdělávání, v minulosti do jeho vybavení Kraj Vysočina intenzivně investoval. Podle ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřiny Valachové se v současné době dokončuje sofistikovaně připravená analýza oborů krajského středoškolského vzdělávání, jejich uplatnitelnost na trhu práce, obsahující analýzu výsledků úspěšnosti složení maturity. Tento materiál bude podkladovým pro jednání s hejtmany. Ty by ministryně podle svých slov v blízké době ráda oslovila s žádostí o nalezení shody nad budoucí podobou páteřní sítě středních škol.  „V poskytování středního vzdělávání musí být řád a pořádek. Uvědomujeme si, že všechny  obory nemohou být všude. Každý kraj má jiné tradice, jiné zemědělské zaměření, jinou oborovou historii. Zemědělské obory ve spojitosti s ochranou životního prostředí nebo technickým vzděláváním jsou pro Kraj Vysočina tou správnou a existenčně ideální volbou,“ informovala ministryně Kateřina Valachová.

Zdroj: www.kr-vysocina.cz

Fotogalerie

 

 

 

 

 

1 cech obkladacu logo casopis 4 6
logoagroportal agrojournal