Login to your account

Username
Password
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email
YouTube    Facebook
 • Vítejte na našich stránkách

  Naleznete zde veškeré informace o možnostech studia na naší škole. Na škole probíhá i spousta mimoškolních aktivit, prohlédněte si naši nabídku.

 • AGROPODNIKÁNÍ

  Studujte moderní a žádané obory, perspektivní do budoucnosti. Stále více populární studijní obory, uzpůsobené nejnovějším trendům.

 • CHOV KONÍ A JEZDECTVÍ KYNOLOGIE

  Studium i budoucí povolání může být zároveň i Vašim koníčkem. Při volbě povolání volte nejen hlavou, ale i srdcem.

 • STAVEBNÍ OBORY

  Široká nabídka stavebních oborů. Získejte u nás kvalitní vzdělání, které Vám otevírá nové možnosti do života.

 • AUTOOPRAVÁRENSKÉ OBORY

  Široká nabídka autoopravárenských oborů. Získejte u nás kvalitní vzdělání, které Vám otevírá nové možnosti do života.

 • UBYTOVÁNÍ

  Pro studenty zajišťujeme ubytování ve vlastních domovech mládeže.

 • STRAVOVÁNÍ

  Pro studenty zajišťujeme stravování ve vlastní školní jídelně.

Projekty

pen

 

Česká zemědělská akademie je zapojena do celé řady projektů.

 

Číst více...

Úspěchy studentů

uspechy

 

Významné úspěchy našich studentů.

 

 

Číst více...

Skvělý úspěch našich "Krajánků"

 

krajenek 2016


Josef Kořínek a David Michalíček

"Krajánky roku 2016"Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola v Táboře pořádala ve středu 16. 3. 2016 třetí ročník soutěže „ZEMĚDĚLEC – KRAJINÁŘ“. Soutěž z pracovním názvem „Krajánek“ je soutěží s ekologickou tématikou pro studenty 2. - 3. ročníků středních zemědělských škol. Soutěže se zúčastnilo šest družstev, přičemž každé družstvo bylo tvořeno dvěma soutěžícími. Naši školu reprezentovala dvojice Josef Kořínek a David Michalíček ze třetího ročníku oboru Agropodnikání.

Žáci si na soutěž museli připravit prezentaci na téma „Krajina, sucho, voda“. Na začátek soutěže byl promítán film o schopnosti půdy zadržovat vodu v krajině. Film byl přípravou na jednotlivé části testů, kterých bylo celkem osm. V testech se objevily otázky týkající se vlastností půdy, hydrosféry a odborných názvů z ekologie, nákres složení vody a hydrosféry na planetě Zemi, rozdělení vody, vodstvo ČR, práce s odborným textem, obnovování schopnosti zadržovat vodu v krajině a obnova mokřadů. Po ukončení testů následovali jednotlivé prezentace, ve kterých se hodnotil nápad, přednes a celková kvalita zpracování.

Našim žákům se prezentace vydařila a získali 33 bodů. Družstvo na druhém místě získalo 29 bodů a družstvo na třetím místě 28 bodů. Po vyhodnocení testů a po sečtení bodů ze všech částí soutěže následovalo celkové vyhlášení výsledků.

Na druhém a třetím místě se umístila domácí družstva z Tábora. Prvenství získalo družstvo z ČZA v Humpolci. A cena za vítězství byla sladká! Dort a diplom na památku. Naši studenti naplnili naše očekávání a z výsledku byli nadšení.

Děkujeme žákům za vzornou reprezentaci a gratulujeme jim ke skvělému výsledku.

 

 

 

1 cech obkladacu logo casopis 4 6
logoagroportal agrojournal